.

.

Ултра-мек четкан микрофибер отпорен на брчки близначки близнаци XL сејџ-зелена

Ултра-мек четкан микрофибер отпорен на брчки близначки близнаци XL сејџ-зелена

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Нашиот безвременски современ дизајн ќе донесе живот во декор на вашата соба за кревети.Уживајте во искуство со вистински и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенка капаче за дишење што може да има свиленкаста меко чувство и бујната завршница. Со затворање на копчињата.

За производот

Купувачите избираат и