.

.

Brilliance Fine Jewelry 10k жолто злато тротоарот кубански ѓердан, 20 “

Brilliance Fine Jewelry 10k жолто злато тротоарот кубански ѓердан, 20 “

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Ѓердан од кубански ланец со жолто злато, 20 "е идеален елегантен вистински златен ланец за секоја пригода. Покажете го вашиот стил и софистицираност со овој прекрасен воздушен цврст кубански ѓердан. Ова е направено во Италија Екстра фино скапоцен камен е направен за да се цени, последно , богатство и изложба. Секојдневно погодно за жени и мажи. Брилијантност фино накит 10к жолто злато тротоарот кубански ѓердан, 20 "метал : 10 кт жолто злато. Должина : 20in. Ширина : 3,45мм. Клип : Заклучување на јастог. Женско Машко. Возрасен. Вистински златен ѓердан. Целосно направено во Италија. Подобрена искра со процеси на сечење на дијаманти. Зацврстена легура за подолги настапи. Екстра фино завршување и полирање. Ригорозни инспекции во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Â.

За производот

Купувачите избираат и