.

.

Туника Фустан Женски Кошула Фустан Секси Награди Церемонија Гроздобер Долг Полн Ракав Долг Ракав Струк Рамен Цврст В Клиренс За Фустан На Вратот

Туника Фустан Женски Кошула Фустан Секси Награди Церемонија Гроздобер Долг Полн Ракав Долг Ракав Струк Рамен Цврст В Клиренс

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Тип на шема : Печатена или Цврста како слика.52" Половината : 111 CM/43. Јака : V-Вратот или Вратот на Екипажот се однесуваат на сликата како. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.49" половината : 116cm/45.33"големина : x-големи сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 118cm/46.Материјал : Полиестер.64" рамо : 52cm/20. Сезона : За Целата Сезона Пол : Жени, Девојче. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини.

За производот

Купувачите избираат и