.

.

Нортсајд Деца Ладен Изолирани Зимски Снег Подигање Мало Дете Големо Дете

Нортсајд Деца Ладен Изолирани Зимски Снег Подигање Мало Дете Големо Дете

DEN 318.24

Од стока
Достапно.

Најпродаваниот Ладен е модел на едноставност и функција, дизајниран за минимална врева и максимална забава за студено време. Најлон горните карактеристики поместена панели во авантуристички отпечатоци и изолирани поставата. Ладен нуди водоотпорна конструкција со облога за брзо сушење за да ги одржува сувите стапала; прилагодливата јака за вклучување ги чува остатоците надвор. Отстранлив/перат амортизирана влошка ЕВА и обложена постава нудат дополнително амортизирање за мали стапала; премиер 200 грама Тенка изолација ги одржува вашите стапала топли. Ременот за кука и јамка овозможува безбедни прилагодувања; еластичната јака за вклучување обезбедува прилагодено вклопување; рефлектирачката лента за влечење на петицата е одлична безбедносна карактеристика што го олеснува вклучувањето/исклучувањето. Издржливата лесна тпр школка обезбедува влечење/апсорпција на удари/добра отпорност на триење во снежни или ледени услови.

За производот

Купувачите избираат и