.

.

Огледало за сонце од огледало на огледало на женски Avенски Avенски авијатии

Огледало за сонце од огледало на огледало на женски Avенски Avенски авијатии

DEN 191.52

Од стока
Достапно.

Овие класични очила за сонце во облик на авијатичар во облик на Madden NYC се лесна победа. Металната рамка со сребрена тон се одликува со совети за виолетова храм за дополнителна удобност и поп боја. Со леќи кои нудат 100% заштита на леќи UVA-UVB и се отпорни на гребење и влијание- овие сунити обезбедуваат цел ден стил и заштита на сонцето. Метални очила за сонце. Огледални леќи. 100% заштита на леќи UVA-UVB. Леќи отпорни на гребење. Леќи отпорни на влијание. Направено во Кина.

За производот

Купувачите избираат и