.

.

Женски Лето Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Блуза Пуловер

Женски Лето Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Блуза Пуловер

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Жените Лето Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Блуза Пуловер. Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни . 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. . Информации за производот : . Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женска Блуза KJSDKJNS Жени Лето Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Долги Ракави Маица Блуза Пуловер.

За производот

Купувачите избираат и