.

.

Време и TRU, основни балетски чевли за ширина на ширина на ширина

Време и TRU, основни балетски чевли за ширина на ширина на ширина

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина. Можете да танцувате во нив. Можете да работите во нив. И шансите се дека сте имале фер удел во незаборавни моменти во нив, исто така. Со ова време и основните балетски чевли за ширина на ширина, ќе имате доверба да го тргнете патот помалку да патувате без да жртвувате стил или удобност на патот. Се одликува со елегантен и минималистички горен што можете да го мешате и да се совпаѓаат со најразлични стилови, додека стапалото е великодушно постепено со мемориска пена за да се намали заморот и да се обезбеди долготрајна удобност. 100% ПУ го горниот; 100% TPR Outso Lewomen на балетските станови дизајниран во разновидна боја чиста со крпа.

За производот

Купувачите избираат и