.

.

Врамен графички ringвонеч на дрво wallидна уметност, 13 16

Врамен графички ringвонеч на дрво wallидна уметност, 13 16

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со прекрасно декоративни лајсни и душеци, давајќи им на секој дизајн убав, естетски привлечност. Рамка за графичка графичка "artидна уметност на дрво", 13 "x 16", сет од 2 : рамка за шампањ. Сет на 2. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Севкупна големина : 13 "x 16".

За производот

Купувачите избираат и