.

.

Природно ветре старело- сандала со ниски блок потпетици во сива боја

Природно ветре старело- сандала со ниски блок потпетици во сива боја

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Овие женски сандали-пета „Елдред-01“ се толку совршен, секојдневен стил што може да се облече нагоре или надолу. Тие имаат ниска удобна пета и доаѓаат во прекрасна мека сива велур. Тие работат вистинито до големината и потпетицата од 2 инчи од 2 инчи, еден бенд, велур со велур, удобна ниска потпетица. Бака, работи точно до големината.

За производот

Купувачите избираат и