.

.

Студената индустрија Французинот Беј Наутички морски фотографска галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лора Маршал

Студената индустрија Французинот Беј Наутички морски фотографска галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн

DEN 785.28

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : светлина, природа, сончева светлина, на отворено, вода, море, океанот, небото, сонцето, брегот, крајбрежјето, пејзажот, сценографијата, изгрејсонцето, зајдисонцето, морето Бранови, фотографија. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Дизајн од Лора Маршал.

За производот

Купувачите избираат и