.

.

Кингстон Месинг КС1438Б Гроздобер Тапа За Бања Со Две Рачки Со Месинг Скокачки И Покривна Плоча, Четкан Никел

Кингстон Месинг КС1438Б Гроздобер Тапа За Бања Со Две Рачки Со Месинг Скокачки И Покривна Плоча, Четкан Никел

DEN 8007.52

Од стока
Достапно.

Вратете се на античките дизајни од почетокот на 20 Век со оваа славина, нудејќи детали за префинет сјај и раскошен дизајн на вашиот дом. Славините за бања со една дупка со опционални плочи за палуби се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 1 или 3 дупки. Отстранете ја плочата на палубата за лесно чистење и порационализиран дизајн. Гроздобер тапа за бања со две рачки со месинг скокачка и покривна плоча и нејзината избрана цврста месинг конструкција и премиум четкана завршница со никел гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Нека оваа славина донесе воздух на традиционална привлечност за вашиот внатрешен дизајн на домот. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Кингстон Месинг КС1438БХ Гроздобер Тапа За Бања со Две Рачки со Месинг Скокачки И Покривна Плоча, Четкана Конструкција Од Цврст Месинг Од Никел. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата Монтирање 4 " Центарсет 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 8-1/4" Излив Дозвола. 6-1/2" Излив Дофат. Двојни Вкрстени Рачки за Лесно Ротирање. Вклучува Појавување На Скокачки Одвод.

За производот

Купувачите избираат и