.

.

Панталони со фланел салон за жени oyојспун, големини С до 3x

Панталони со фланел салон за жени oyојспун, големини С до 3x

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Нашите пријатни ткаени фланелни панталони од oyојспун се местото каде што удобноста ја исполнува модата. Овие фланелни панталони се направени во четкана памучна мешавина за меко и топло чувство што може да биде вашиот нов луксуз за спиење. Предодредени да бидат омилени со прилагодлива половината за влечење и покачено печатење. Материјал : 53% памук/27% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; Цела должина. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична половината на влечење. Ockебови : Страничните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Panенски фланелни салони панталони од oyојспун.

За производот

Купувачите избираат и