.

.

Универзитет Свети Едвард 8,5 11 Рамка за диплома за стипендии

Универзитет Свети Едвард 8,5 11 Рамка за диплома за стипендии

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Литографскиот кампус и отворањето на дипломата се врамени во сатенска рамка со махагони со двојно мачење. Обичај направено за да одговара на вашата диплома. Сè што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучено. Димензиите на рамката се разликуваат во зависност од големината на дипломата. Универзитет Свети Едвард 8,5 "x 11" Рамка за диплома за диплома : Официјално лиценциран колегиум производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

За производот

Купувачите избираат и