.

.

Колеџ Ин Бело вино и билка кулинарска супа од ул. Во картонот што може да се реализира

Колеџ Ин Бело вино и билка кулинарска супа од ул. Во картонот што може да се реализира

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Инспирирана креативност на колеџот Inn® Broth е во своја лига, благодарение на премиум состојки како залихи направени од плускав пилешко, зеленчук одгледуван од фарма и совршен баланс на зачини. Кулинарска супа, бело вино и билка. Без msg. Од 1923 година. Додадете малку нешто посебно на вашите јадења со оваа комплексна супа, во која има бело пила од вино, оригано и рузмарин.

За производот

Купувачите избираат и