.

.

Heritage Club Kids Soft Plush Tie Comforter Set, Rainbow Pink, близнак, полиестер

Heritage Club Kids Soft Plush Tie Comforter Set, Rainbow Pink, близнак, полиестер

DEN 735.84

Од стока
Достапно.

Ажурирајте ја спалната соба на вашата тинејџерка со овој забавен и разнобоен клуб „Херитиџ“ мек кадифен печатен утешен сет. Мекиот кадифен за утешител на „Херитиџ клуб“, „Виножито розов“, близнак додава дополнителен допир во собата на вашата тинејџерка, додека исто така ги одржува топло во ладна ноќ. Мекиот кадифен за утешител на „Херитиџ клуб“, „Виножито розов“, близнак утешител има пријатно кадифен чувство, со живописно омбре или печатење во боја за да ја осветли секоја област. Трендовскиот клуб за наследство мек кадифен утешител, виножито розов, близнак е направен од супер мек кадифен полиестерски материјал, нуди издржливост и дополнителна топлина. За лесна грижа и погодност, мекиот кадифен сет на Херитиџ Клуб, виножито розово, близнак е машина за перење. Овој сет на утешител на клубот „Херитиџ“, „Виножито розов“, близнак вклучува утешител што мери 66 "x 90 " и срам (и) што мери 20 "x 26". Овој сет на меки кадифлатор на клубот за наследство е достапен во близнаци и целосна големина. Изработено од супер мека вратоврска боја кадифен. Twin Set вклучува 66 "x 90" Утех и еден 20 "x 26" Шам. Целосен сет вклучува 76 "x 86" удобност и два шема на 20х26 ". Машинска миење за лесна нега. Совршен постелнина поставена за ажурирање на вашата спална соба.

За производот

Купувачите избираат и