.

.

10 9 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодена, флуидна, текстурална црна завршница W капитал и база

10 9 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодена, флуидна, текстурална црна завршница W капитал и база

DEN 1599.84

Од стока
Достапно.

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завиткам 7-3/4 „тркалезни натписи или 6“ квадратни натписи. Може да се исече на точна висина. Капацитет за лежиште од 26,000 фунти . практично без одржување со траен финиш на палто во прав. Совршен за резиденцијални и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

За производот

Купувачите избираат и