.

.

Samsung Shockproof Phone Case Samsung Galaxy S Edge Rugged Metal Texture Hybrid Case со испреплетена назад во црно бело

Samsung Shockproof Phone Case Samsung Galaxy S Edge Rugged Metal Texture Hybrid Case со испреплетена назад во црно бело

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Посебниот производ понатаму има го штити вашиот телефон под екстремни услови со заштита од Droproof и Shock Pooorf и совршен пресек за камера, слушалки и копчиња. Неговите димензии се 0,67 x 0,00 x 3,10 инчи и тежи 0,16 фунти. Овој телефонски модел е познат и како Samsung Galaxy S7 Edge/ SM-G935 V/ SM-G935 P/ SM-G935 R4/ SM-G9350/ SM-G935 F/ SM-G935 T/ SM-G935 A/ SM-G935 W8/ SM-G935. Дизајн на тешки работи со предни кренати рабови за да го заштити вашиот мобилен уред. Конструиран од отпорен на влијанија и двојно засилен со мек внатрешен ракав што апсорбира шок. Овој хибриден случај на хибриден случај на метална текстура со шок -отпорен на Galaxy S7 Edge со црно бело е ставка од шокантни телефони од нашите заштитни опфаќа колекции што доаѓаат со целосна гаранција за задоволство. Овие високо квалитетни, уникатни отпорни на шокантни телефони, исто така, нудат конструирани од отпорни на влијанија и двојно засилени со мек внатрешен ракав што апсорбира шок и дизајн на тешки работи со предни кренати рабови за да го заштитите вашиот мобилен уред.

За производот

Купувачите избираат и