.

.

Детелина за снимање преработен од касетата за цијан тонер за CF211A

Детелина за снимање преработен од касетата за цијан тонер за CF211A

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Laserjet Pro 200 Color M251 NW; Laserjet Pro Color MFP M276 NW (131 A) - тонер кертриџ, цијан. Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број CF211 A, 6271 B001 AA. Оваа ставка е замена за брендирана слика за детелина за CF211 A, 6271 B001 AA што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и тоа се испорачува брзо и прецизно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Бојата на овој производ е цијан. Приносот на страницата на овој кертриџ за цијан тонер за CF211 A (131 A) е 1.800 страници. Добијте ја оваа кертриџ за цијан тонер за CF211 A (131 A) Уживајте во брза испорака и ниски цени денес. Ласер во боја. Цијан. Принос на страница : 1.800 страници.

За производот

Купувачите избираат и