.

.

Прилагодлива Висина Нацрт Стол Црна

Прилагодлива Висина Нацрт Стол Црна

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Крајната во удобност. Стилски и лесен, овој црн стол за цртање ги рефлектира ажурираните елементи на дизајнот кои нудат попријатно искуство за седење. Уживајте во мрежеста ткаенина што дише на грбот на седиштето и пар тенки потпирачи за раце за удобност. Посебен кружен потпирач за нозе нуди ergономска поддршка за добро држење на телото. Тркалата за тркала овозможуваат преносливост околу и помеѓу клупите. Сетот вклучува : еден (1) канцелариски стол. Материјали : Мрежа, пластика и метал. Тапацир : Црна. Заврши : Црно.

За производот

Купувачите избираат и