.

.

Сите Изработени Униз Три-Мешавина МЕТА АЛ2004

Сите Изработени Униз Три-Мешавина МЕТА АЛ2004

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Почувствувајте го вашето влијание во оваа луда мека одржлива маичка која користи еквивалент до 6 рециклирани пластични шишиња со вода. 4.2-унца, 50% Репрезентативен полиестер од рециклирани пластични шишиња/25% органски, ПАМУК одгледан ВО САД/25% Tencel® Модал, 30 синглови 25% Репрезентативен полиестер од рециклирани пластични шишиња/25% црн полиестер/25% органски, ПАМУК одгледан ВО САД/25% Tencel® Модал (Алуминиумско Сива, Вино Црвена) 1x1 ребро плете вратот рамо до рамо Снимање Странични рабови солза-далеку етикета увезени . Машинско Перење . Удобност . Памук . Завршен Допир . Боите Може Да Варираат.

За производот

Купувачите избираат и