.

.

Trolls Poppy Girls 4- Графичка маица со кратки ракави со флатер

Trolls Poppy Girls 4- Графичка маица со кратки ракави со флатер

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Оставете ја вашата мала танчерка да го тресе со графичкиот мета Тролс Светска турнеја. Запалените ракави за треперење ја оставаат да треперува и да блесне додека афион се менува покрај разнобојните графики за еквилајзери на засилувачот на овој трол. Овој уникатен дизајн ќе биде сè за што некогаш сонуваше! Екипаж. Кратки ракави за треперење со затрупан трепер. Тролови Графички фронт на Светската турнеја. Без ознака. © Dream Works, сите права се задржани. Tee : 60% памук/40% полиестер; Ракави : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Dream Works Trolls Trolls Светска турнеја трепет ракав за ракави за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и