.

.

Женскиот Карат на миабела Т. Г. В. Создаде Бел Сафир Стерлинг Сребрен Полусвечен Јубилеен Прстен

Женскиот Карат на миабела Т. Г. В. Создаде Бел Сафир Стерлинг Сребрен Полусвечен Јубилеен Прстен

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Висока Полска Завршница-Завршена со висок лак за дополнителен сјај и сјај . Безвременски Класици-Прифаќањето на најновите стилови е важно За Миабела, но нивното вртење безвременски е нашата цел. Создаден Бел Сафир Сече : Круг . Изработени Во Сребро . Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Миабела фин накит имаше уникатно парче за секој стил . Сите материјали се сертифицирани точни според стандардите на Комитетот за Будност На Златарот .Нека вашата врска блеска до вечноста со Овој гламурозен Прстен На Годишнината Од Миабела. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат висококвалитетни накит и иновативна инспирација за секое парче. Спакувани До Совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од сјај бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантна картичка, сите завиткани во неверојатна кутија за подароци . Полиран до брилијантен сјај со милгрин финиш, овој волшебен прстен ќе и биде одете на додаток за секоја посебна пригода. 100% Гарантирано Задоволство-Нашиот високо посветен тим за грижа за клиенти секогаш е среќен да помогне, доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и