.

.

Stuple industries Задебелен црвен афион цветни ливчиња со ливчиња со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Хајди Банон

Stuple industries Задебелен црвен афион цветни ливчиња со ливчиња со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност,

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Цвеќе; Цвет; Полен; Ливче; Афион; Лале; . Дизајн од Хајди Банон.

За производот

Купувачите избираат и