.

.

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ-Годишнина Ѕид Постер, 14.725 22.375

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ-Годишнина Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 1119.84

Од стока
Достапно.

Осветлете ја секоја просторија со Овој Постер На Ѕидот На Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Годишнината. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред Божиќ-Годишнината Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

За производот

Купувачите избираат и