.

.

Тејлор 481бзн Колекција На Наследство Бирајте Термометар

Тејлор 481бзн Колекција На Наследство Бирајте Термометар

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Колекцијата Тејлор Наследство Бирање Термометар е 4.25 во. метален термометар за бирање со лесен за читање фонт. Термометарот е изработен од анодизиран алуминиум и стакло со украсен бакарен покажувач. Термометарот ја мери температурата Во Фаренхајт И Целзиусови степени со опсег од 40 степени Ф - 120 Степени Ф И -40 степени Ц-50 Степени Ц. термометарот е изработен од водоотпорна конструкција и е погоден за внатрешна/надворешна употреба. Термометарот доаѓа во бронзена завршница и е поддржан со едногодишна гаранција.• Метално бирање со лесен за читање фонт.* Внатрешна / надворешна температура Во Степени Ц/ Степени Ф.• Конструирана од анодизирано алуминиумско стакло.• Водоотпорна конструкција.* Вклучува монтажа заградата завртки • • Бронза.• 4.25".* Продадени како 1 секој. Димензии : 5.25 W x 2.13 d x 6.25 H во. Изграден со алуминиум и стакло. Карактеристики Фаренхајт и Целзиусови скали. Мерки од -40 Степени Ф до 120 Ф. водоотпорен дизајн. Вклучува држач и завртки за монтирање.

За производот

Купувачите избираат и