.

.

Лесно-пишано бебе со долги ракави џебни каросерии, големини 0- месеци

Лесно-пишано бебе со долги ракави џебни каросерии, големини 0- месеци

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Направете облекување на вашето бебе едноставно и стилски со овој долг телесен ракав од лесен пит. Мека и пријатна во плетена плетена ткаенина, се одликува со скут на рамото и предвремено дно за да се направи облекување и пелена промена на ветре. Симпатична џеб на градите му дава обична маица. Спарете го со совпаѓање на лесни ленти со ребрести ленти (продадени одделно) за целосен, координиран изглед. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Пуловер со скут на рамо и дното. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : плетена ткаенина. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Бебе ребра со долги ракави џебни каросерии од лесно-пит.

За производот

Купувачите избираат и