.

.

Машки фанатици брендирани Стивен Кари Кралско злато Голден Стејт Вориорс Реплика Jerseyерси

Машки фанатици брендирани Стивен Кари Кралско злато Голден Стејт Вориорс Реплика Jerseyерси

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Сакате да гледате дека Стивен Кари го погодил теренот и го водите Голден Стејт Вориорс до победа. Покажете го вашиот случајно со овој фанатици брендирани со Jerseyерси на реплика Стивен Кари. Со графиките на Крипс Голден Стејт Вориорс, никој нема да се сомнева за кого навиваш кога ќе го носиш овој дрес. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Официјално лиценциран. Јака без ознака. V-врат. Графики за печатење на екран. Ткаена ознака во НБА. Странични инсекти во боја на боја. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Увезени. Без ракави.

За производот

Купувачите избираат и