.

.

Collection Collection Collection joarie tru Comfort Fonam се лизга на сандали со слајдови од кроко

Collection Collection Collection joarie tru Comfort Fonam се лизга на сандали со слајдови од кроко

DEN 719.84

Од стока
Достапно.

Сандалот на ariори Стан единствена од колекцијата на ourурнини ќе ве задржи удобно да шетате низ градот со нивната сурола за удобна пена од 4 мм. Нивната луксузна веганска кожа, кроко текстура, детали за хардвер со единечен опсег, стил на слајд и отворен плоштад ќе ве натера да одите од прилика до прилика во стил. Како бонус, нивното затворање на лизгање ќе ги направи лесен чевли за грабнување и за да ја избркаат вратата. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

За производот

Купувачите избираат и