.

.

Училиште за девојчиња Georgeорџ Девојки во Бермуда шорцеви

Училиште за девојчиња Georgeорџ Девојки во Бермуда шорцеви

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Овие шорцеви во Бермуда на Georgeорџ Девојки се паметен избор за потоплите летни месеци. Овие училишни шорцеви за девојчиња имаат џебови со црвенило на предната страна, јамки за појас и затворање на кука-и очи со летање со патент. Како додаден елемент во стилот, тие имаат џеб за заварување. Овие шорцеви на девојчињата се доволно долги за да ги исполнат повеќето барања за кодекс на облекување во училиштата, бидејќи тие обично почиваат на коленото. Едноставно машина измијте ги шорцевите на девојчињата во Бермуда во ладна вода кога е време да се направи алишта. Без разлика дали вашите деца се во приватно училиште или јавно училиште за кое се потребни училишни униформи, нема да најдете поевтино решение за вредности за униформи од основно училиште или униформи од средно училиште на кое било друго место. Училишни униформи на Georgeорџ Девојки, Бермуда кратка праска од праска. Прилагодлива лента за половината. Наклонети предни џебови. Затворање на кука-и очи со летање со патент. 1 џеб за заварување. Јамки на појас. Машинско миење ладно : .

За производот

Купувачите избираат и