.

.

Време и време женска коса вратоврска опашка

Време и време женска коса вратоврска опашка

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

Направете изјава за фризура со оваа опашка за коса од време и TRU со најразлични стилски отпечатоци за да ја комплиментирате секоја облека. Рок високо пони со оваа симпатична вратоврска за коса со опашки за трендовски допир. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% еластичен. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте се. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Печатена опашка за вратоврска од време и вистинско.

За производот

Купувачите избираат и