.

.

Кошули За Жени Графички Маици Тркалезен Врат Шуплива Жакард Ткаенина Шиење Возбуда Без Ракави Женски Врвови Трендовски

Кошули За Жени Графички Маици Тркалезен Врат Шуплива Жакард Ткаенина Шиење Возбуда Без Ракави Женски Врвови Трендовски

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Сезона : пролет и лето. пол : женски. Силуета : Слаби. Тип Ракав : Редовни. Стил : слободно време. Должина : средна должина. Материјал : Полиестер. Материјал Тип : Слаби. Должина на ракавот( см) : Без Ракави. Тип : Редовни. Материјал Состав : Синтетички Влакна. Половината : еластична половината. Метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ја линијата. Што ќе добиете : 1 х женски врв. Големина шема : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Рамо : 38cm/14.96" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 67cm/26.38"големина : xl биста : 102cm/40.16" рамо : 41cm/16.14" должина : 68cm/26.77"големина : xxl биста : 106cm/41.73" рамо : 42cm/16.54" должина : 69cm/27.17"големина : xxxl Биста : 110cm/43.31" рамо : 43см/16.93" должина : 70см/27.56" женска шуплива жакард ткаенина за шиење Маица Без Ракави. преголеми маици за жени плус големина црна. фустан кошули за жени плус големина. жените врвови секси. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка.

За производот

Купувачите избираат и