.

.

Блузи За Жени Облечени Обични Гроздобер Цветни Лабави Вратот На Екипажот Краток Ракав Плус Големина Удобни Неправилни Врвови На Полите

Блузи За Жени Облечени Обични Гроздобер Цветни Лабави Вратот На Екипажот Краток Ракав Плус Големина Удобни Неправилни Врвови

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Нега За перење : Машина Или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата.Едноставен и природен дизајн го прави овој блузи е погоден за секоја пригода, канцеларија, работа, училиште, црква, интервју, шопинг, пикник, патување, забава, вечера, датум или само дома.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Може да оди со нешто како јакни, кардигани, шорцеви, здолништа, фармерки и хеланки. Натпревар : со својот трендовски изглед за слабеење, лесно се совпаѓа со секоја облека.

За производот

Купувачите избираат и