.

.

Сос од долина Mezzetta Mezzetta Napa Bistro Marinara, Оз

Сос од долина Mezzetta Mezzetta Napa Bistro Marinara, Оз

DEN 159.68

Од стока
Достапно.

Сите природни. Без шеќер. Глутен бесплатно. Ние, во Мезета, ги донесовме нашите тајни семејни рецепти за класична маринара директно од Италија до долината Напа. Сосот го направи традиционалниот италијански начин користејќи вино и чисти, свежи состојки. Без залепеност.

За производот

Купувачите избираат и