.

.

30 Една Авенија Вртливата Бар Висина Столче, Повеќе Бои

30 Една Авенија Вртливата Бар Висина Столче, Повеќе Бои

DEN 5919.84

Од стока
Достапно.

Столицата За Висина На Вртливата Шипка на Авенијата има удобно обложено вртливо седиште без грб што ви овозможува да се свртите од страна на страна за да разговарате со вашиот сосед или да посегнете по нешто или за лесен пристап за вклучување и исклучување. Основата од цврсто гумено дрво има богата завршница и е обележана со седиште од вештачка кожа. Класичниот стил помага Да се овозможи Вртливата Столица На Авенијата да се вклопи со сите декори. Се продава како една (1) индивидуална столица. Бара некои собранието. Тмс 30 " Една Авенија Вртливата Бар Висина Столче, Повеќе Бои : Вклучува : еден (1) вртливата столче седиште. Гумена дрвена основа во богата орев кафеава завршница. Тапациран во кафеава вештачка кожа. Материјали : гумено дрво, Вештачка кожа, пена. Бар висина. Димензии на столицата : 30 инчи високи х 15,1 инчи широк х 15,1 инчи длабок. Димензии на седиштето : 15,1 инчи широк х 15,1 инчи длабок. Прстен За стапала за стабилност и дополнителна удобност.

За производот

Купувачите избираат и