.

.

Персонализирани Спортски Ѕидни Налепници За Соба За Момчиња-Спална Соба За Лов На Тато И Син Со Лесни Упатства За Инсталација Прилагодено Име Налепница-Големина:

Персонализирани Спортски Ѕидни Налепници За Соба За Момчиња-Спална Соба За Лов На Тато И Син Со Лесни Упатства За Инсталација

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

ПРИЛАГОДУВАЊЕ : по нарачката, ве молиме одете да контактирате со продавачот и испратете ни е-пошта со името на кое би сакале да биде персонализирана вашата налепница и ние ќе потврдиме назад со вас. Бојата на налепницата е бојата прикажана на сликата. Ако не е дадено име, ние испраќаме лист писма за да се прилагодите по пристигнувањето. Лесно За Нанесување : може да биде фрустрирачки да се нанесуваат ѕидни налепници, затоа нашите дизајни се сечат во форма и претходно маскирани за лесна инсталација, гарантирајќи мир на умот со секоја нарачка. Барања за прилагодување-ве Молиме испратете ни е-пошта со името на кое би сакале вашата налепница да биде прилагодена на "Продавачот За Контакти" од страницата за нарачки. Дизајнот со винил ѕидни уметнички налепници е совршен начин за украсување на вашиот дом внесувајќи боја и живот во вашето семејство или детска соба, дневен престој и игротека. Нашите налепници за налепници со стап и кора доаѓаат со лесни чекор по чекор инструкции за тоа како без напор да го нанесете винилот. Ако не е дадено име, ние ќе ви испратиме целосен лист со букви за да можете да го креирате името по ваш избор и да ја примените секоја буква. Може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини, вклучувајќи внатрешни ѕидови, врати, прозорци и други површини од која било спална соба или дневна соба. Ако поради некоја причина сте кратки буква или две за името што би сакале само испратете ни порака и ние ќе се погрижиме да ви ги добиеме потребните букви. Информации за дизајнот : ве Молиме имајте предвид дека сликата не ја претставува вистинската големина на налепницата и е само пример за тоа како може да изгледа налепницата.

За производот

Купувачите избираат и