.

.

Reebokенски женски блок во боја на руно руно turtleneck sweathshirt, половина поштенски

Reebokенски женски блок во боја на руно руно turtleneck sweathshirt, половина поштенски

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот спортски стил во оваа пријатна џемпери за половина поштенски џемпери од жените на Рибок! Направено од руно што е супер меко и удобно, овој џемпер нуди опуштено вклопување што е совршено за да легнува дома или да работи со работи. Забавен и спортски изглед кој е совршен за училиште, работа, спорт или само еден ден надвор со пријателите. Оваа џемпер на џемпери добро се спарува со хеланки за оние супер зафатени денови кога сте во движење или ја вклучите и ја спарите оваа џемпер со неколку убави фармерки за секојдневен изглед. Turtleneck обезбедува дополнителна покриеност и заштита од елементите во тие студени денови. Одликувајќи се со ребрести долни полите и манжетни, затворање на половина патент и лого на потписот Reebok Delta. Направено од супер меко руно. 60% памук / 40% полиестер. Држава џемпер со долги ракави со затворање на половина патент. Дизајн на Turtleneck за покривање од студот. Ребрестиот терен, манжетни за рака и долниот полите. Дизајн на блок во боја. Лого на Рибок на левиот градите. Достапно во големина xs-xxxl.

За производот

Купувачите избираат и