.

.

Чизми за возење на женски патент

Чизми за возење на женски патент

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Направете изјава во затегнати чизми за возење од Brinley Co. Овие стилски чизми имаат премија од кожни кожени кожени, кои се искачуваат на колената и истакнуваат акцент на асиметричен патент во боја и стари столпчиња. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 7. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Brinley Co. Co. Стил : Внатре во Зип. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 1.1 "Блок. Платформа Висина : 0,49" Платформа. Висина на вратилото : 15 ". Обем : 14". Ширина : Средна. Поставена : вратило поставена во 100-процентно крзно крзно. Единствен материјал : TPR. Подножје : малку постепено. Горна/надворешна материја : Faux кожа/TPR. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 7. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и