.

.

После тоа, поп-ап фудбалски тим за лого на логото

После тоа, поп-ап фудбалски тим за лого на логото

DEN 219.04

Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот тимски дух за началниците на Канас Сити со овој диспендер за поп-ап-ап-ап-личен NFL-лиценца и секогаш чувајте белешки на вашите прсти. Името на тимот е на едната страна од диспензерот во форма на фудбал, а логото на тимот од друга страна. Не-тежина на диспензерот доаѓа со една подлога од 3 x 3 "50-лични белешки во Канар. Користете го овој додаток за забавно биро за да го персонализирате вашиот работен простор или како идеален подарок за спортскиот ентузијаст во вашата канцеларија, дом или училиште. Пластика. Пластика. Диспензерот се оддалечува за да можете да ги вметнете белешките за полнење. Подлога на скокачки белешки во Канар. Секогаш чува белешки на вашите прсти. Лесно се надополнува.

За производот

Купувачите избираат и