.

.

Про обука нараквица-rd bk14oz

Про обука нараквица-rd bk14oz

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

UFC Pro Обука за тренинзи IHAS претходно искривена инјекција обликувана пена над впечатливата област обезбедува засилена заштита на ножот, дозволувајќи му на спортистот да го достигне својот целосен потенцијал за удирање, додека го одржува ризикот од повреда на минимум. Премиум стојат обука за боксерска ракавица направена од кожа од тревога од трева со поли-сатин врежана лепенка за лого на UFC. Пред-кривична инјекција обликувана пена над впечатлива површина за засилена заштита на ножот. Независна артикулирана Flex-желка за пена Ева околу зглобот за стабилност и соодветна форма. Иновативниот систем за преклопување на вметнување дозволува ременот да лежи рамно на ракавицата. Поставата за влага со влага со антимикробни карактеристики ги одржуваат рацете ладни и суви за време на долгите тренинзи.

За производот

Купувачите избираат и