.

.

2XL Трикон Аморита Фудбал Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2XL Трикон Аморита Фудбал Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 445.76

Од стока
Достапно.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Трикона Аморита Фудбал Мајка Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има трикона Аморита Фудбалска Мајка отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

За производот

Купувачите избираат и