.

.

Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато стабилен вечен прстен

Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато стабилен вечен прстен

DEN 6384.00

Од стока
Достапно.

Доволно доволно за да се носи сам, но доволно едноставен за да се надополни друг центар на камен, разноврсност на овој прстен додава огромна вредност на секоја гардероба. Прстенот искри со висока полирана завршница. Боја на дијаманти : G-H. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај.Суптилен, сепак шик, овој прстен за вечноста на мијабела е направен во бујно бело злато. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Прстен за вечноста на вечноста. Направено во 10kt бело злато. Овој опсег има ред од 15 пенливи кружни сечи, пас-сет, пенливи дијаманти во шема на вечноста.

За производот

Купувачите избираат и