.

.

Тело каросерија за ракави на славни розови женски трепет

Тело каросерија за ракави на славни розови женски трепет

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Телото за трепет на розов женски трепет е совршен додаток на вашата есен/зимска гардероба! Направени со детали за шушкање на рамената за мода напред и затворање на привремено за лесна функционалност - овој костум за тело ќе стане главен плакарот за модниот напаѓач Гал. Спарете го овој каросерија назад кон вашите омилени дното и патиките или сандалите за супер симпатичен, трендовски изглед! Флетер ракав. Затворање на привремено. Ребреста плетена.

За производот

Купувачите избираат и