.

.

Familyloveshop ДОО Марди Грас Кралицата Маица, Афро Жена Марди Грас Маица, Масти вторник Марди Грас Грас Грас Грас Маица, Карневал Партија Маица, Жени Марди Грас Маица

Familyloveshop ДОО Марди Грас Кралицата Маица, Афро Жена Марди Грас Маица, Масти вторник Марди Грас Грас Грас Грас Маица, Карневал

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно Семејствољубовна продавница доо Новина маица е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% задоволството на Клиентите загарантирана. * Бренд : Семејна Љубовница доо * Материјал : Гилдан * Стил На Должина На Ракавот : Краток Ракав * Содржина На Ткаенина : 100% памук * Големина : С-5ХЛ * Пол : Унисекс * Боја : Повеќе бои * Стил На Вратот на Облеката : врат на Екипажот * техника На Печатење : ДТГ (Директно до Облека).

За производот

Купувачите избираат и