.

.

Мажи 6. оз. Таглес Комфортсофт Џеб Маица Х

Мажи 6. оз. Таглес Комфортсофт Џеб Маица Х

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

100% Comfort Soft® памук ; шиење со двојна игла низ целиот; покриен врат со рамна јака ; етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; џеб од лево-градите со пет точки; Пепелта е 99% памук, 1% полиестер; Лесен Челик е 90% памук, 10% полиестер; Ханес Менс 6,1 мл. Таглес Комфортсофт Џеб Маица Х5590 (10 ПАКЕТ).

За производот

Купувачите избираат и