.

.

Luxa Energ 8800mAh преносна банка за батерии

Luxa Energ 8800mAh преносна банка за батерии

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

ВИСЕА зашеметување на суптилните линии на енергијата, компактен дизајн и мазна завршница обезбедува елегантен и елегантен допир, Погледнете и почувствувајте се да додадете во вашиот шарен и живописен начин на живот. Еколошки : Да. Luxa2 Energ 8800m Ah Преносна батерија Банка Апликација/Употреба : Таблет компјутер, паметен телефон, USB уред, дигитална камера, i Phone, контролор за игри. Боја на производот : црна. Фактор на форма : Преносен.Dailyивотното решение за електрична енергија! Енергетскиот 8800m Ah обезбедува совршено решение за моќ за да ги задоволи постојано бараните потреби за моќ во вашиот секојдневен живот. Апликација/Употреба : Таблет компјутер, паметен телефон, USB уред, дигитална камера, i Phone, контролор за игри.

За производот

Купувачите избираат и