.

.

Лаци Ле Бо Чаеви Чај Од Супер Дитер Природна Ботаничка Кеса

Лаци Ле Бо Чаеви Чај Од Супер Дитер Природна Ботаничка Кеса

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Лаци ле бо чај супер дитер сите природни ботанички опис : сите природни ботанички број 1 продажба на чај дитер поддржува губење на тежината напори помага да се елиминираат нечистотиите природно кофеин слободен драг пријател, диетата може да биде тешка. Но, тоа може да биде и задоволувачко. Особено со помош на моите релаксирачки, вкусни, сите природни чаеви на супер дитер. Моите чаеви им помогнаа на многу мои пријатели да успеат. И тие ќе ти помогнат. Силната диета и фитнес рутина можат да ви помогнат да ја преземете контролата врз вашиот живот и да го промените на подобро. Откако ќе го направите тоа, кажете ми како ми помогнаа чаевите. Споделете ги вашите предизвици и како ги надминавте. Би сакал да слушнам од тебе. Мојот сон е древната мудрост пиењето чај да игра важна улога во вашиот здрав начин на живот. Така, можете да изгледате најдобро, да се чувствувате најдобро и да бидете најдобри. Секогаш.најтопли желби, лацисенд писма до драги лаци На Стр. О. Кутија 5000 чатсворт, калифорнија 91311. Одрекување овие изјави не се оценети од фда. Овие производи не се наменети за дијагностицирање, лекување, лекување или спречување на каква било болест.земја на потекло : соединети држави големина : 30 торба од : 1 единица за продажба : секој Поддржува програма за слабеење. Помага во елиминирање на нечистотиите. Секако кофеин слободен.

За производот

Купувачите избираат и