.

.

Cellet TPU Proguard Case со Статуа на слобода за iPhone 6

Cellet TPU Proguard Case со Статуа на слобода за iPhone 6

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Заштитете го вашиот i Phone 6 (4,7-инчен) со случајот Cellet Proguard. Направено од тешка пластика назад со гумен раб за подобар зафат. Овој траен тенок случај на ПУ обезбедува одлична заштита од гребнатини, вдлабнатини и други козметички несовршености. Додадете малку талент во вашиот телефонски случај со прикачување на телефонски шарм на долниот десен дел од случајот. Случајот има непречено, удобно чувство и сите копчиња, контроли и пристаништа за конектор се лесно достапни. (Оваа ставка има гаранција од 1 година. Посетете ја веб-страницата на Cellet за дополнителни информации за гаранцијата.) Прилагодено изградено за i Phone 6 (4,7-инчи). Тенок, лесен дизајн. Овозможува супериорна заштита од гребнатини, вдлабнатини и други козметички несовршености. Лесна инсталација - само влезете и исклучете се. Сите копчиња, контроли и пристаништа за конектор се лесно достапни.

За производот

Купувачите избираат и