.

.

Табела за преодна крајна табела на Олден со фиоки, сет од 2, црно

Табела за преодна крајна табела на Олден со фиоки, сет од 2, црно

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Овој сет на две крајни и странични табели се изработени од високо квалитетни и цврсти материјали, гарантирајќи дека ќе траат долго време. Постојат две фиоки за складирање на секоја крајна маса, обезбедувајќи многу простор за складирање за секој неред на дневната соба. Овие се совршени парчиња акцент за секоја дневна соба или спална соба! Преодниот стил се меша со кој било декор на домот. Потребно е лесно собрание. Табела за преодна крајна табела со 2 фиоки, сет од 2 : материјал : дрво, бор, фиберборд со средна густина. Димензии : 17,70 x 13,80 x 24,00 инчи (L x W x H). Максимален капацитет на тежина : 77,2 фунти. Боја : Црна. Количина : Сет од 2 крајни табели. Лесно за склопување : Вклучени се сите потребни делови и хардвер.

За производот

Купувачите избираат и