.

.

Едноставно Дејзи модерна современа цветна цветница Свети Патрик, полиестер, фрлање перница

Едноставно Дејзи модерна современа цветна цветница Свети Патрик, полиестер, фрлање перница

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Уживајте во нов стил оваа сезона со Едноставно Дејзи 26 инчи Лаки Печ Сент Патрик Декоративна перница за фрлање од нашата фанки џанки колекција. Оваа перница ќе додаде шарм и стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

За производот

Купувачите избираат и