.

.

Женски Јога Панталони Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Меки Јога Здолништа Шорцеви Панталони

Женски Јога Панталони Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Меки Јога Здолништа Шорцеви

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Жените Обичај Почвата Прилагодено Високи Половини Хеланки Трчање Пилатес Тренингот Меки Јога Здолништа Шорцеви Панталони. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 30х15х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 60см/23,62" : 91см/35,83" Должина : 31,5 см/12,40"Големина : М Половината : 64см/25,20" : 95см/37,40" Должина : 32,5 см/12,80"Големина : Л Половината : 68см/26,77" : 99см/38,98" Должина : 33,5 см/13.19"големина : xl половината : 72cm/28.35" : 103cm/40.55" должина : 34.5 cm/13.58"големина : xxl половината : 76cm/29.92" : 107cm/42.13" должина : 35.5 Cm/13.98" јога панталони за жени лабава одговара. јога панталони со права нога за жени. Меки Јога Панталони Со Контрола На Стомакот И Внатрешен Џеб за Жени. Висок Струк Јога Тренингот Печати Хеланки Со Џебови Вежба Трчање Салата За Контрола На Стомакот панталони. [Прилики] велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба.

За производот

Купувачите избираат и